Załóż firmę i zainwestuj w swój rozwój

Główny Punkt Informacyjny w Toruniu serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne na którym omówione zostaną formy wsparcia ze środków unijnych na założenie własnej działalności gospodarczej, które odbędzie się w dniu 27 lutego 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, ul. Plac Teatralny 2, sala 215, w godzinach 10:00-14:00.

Spotkanie skierowane jest dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą.

Zgłoszenia na spotkania informacyjne odbywać się będą poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie pod nr telefonu: 56 62 18 486.

Serdecznie zapraszamy.

Źródło informacji: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Toruniu