Fundusze Europejskie dla firm w 2018 roku

Przedsiębiorców z terenu Gminy Aleksandrów Kujawski zapraszamy na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych pt. „Fundusze Europejskie dla firm w 2018 roku”. Spotkanie, zorganizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbędzie się 6.03.2018 r. Starostwie Powiatowym w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 8, sala konf. 121 (I piętro), w godz. 10:00-14:00.

Chcesz poprawić jej konkurencyjność, podnieść zyski, zmienić profil prowadzonej działalności? Masz pomysł na nowatorskie, innowacyjne produkty lub technologie? Potrzebujesz środków na przeszkolenie pracowników? A może potrzebujesz rozbudować halę produkcyjną lub kupić nowe maszyny?

Przyjdź na spotkanie. Dowiesz się, jakie wsparcie oferowane będzie w tym roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na jakie projekty można uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Czym są Inteligentne Specjalizacje i jak należy rozumieć pojęcie innowacji. Kiedy ogłaszane będą konkursy i jakie projekty będą wspierane dotacją a jakie mogą być sfinansowane z nowych preferencyjnych pożyczek.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie chęci udziału za pomocą formularza zgłoszeniowego albo telefonicznie pod numerem 54 235 67 21 lub 797 304 126.

Serdecznie zapraszamy!

Informacja nadesłana przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku

Załączniki:

Program spotkania Fundusze Europejskie dla firm w 2018 r. [188.18 KB]