Szkolenie z e-wniosków dla rolników

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Aleksandrowie Kujawskim serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu na temat:

1. Zasady wypełniania wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich na rok 2018 oraz realizacja wymogu zazielenienia. – szkolenie będzie dotyczyło wypełniania e-wniosków, poprowadzi je przedstawiciel Biura Powiatowego ARiMR z Aleksandrowa Kujawskiego

2. Ochrona zwierząt w gospodarstwie rolnym, prawa i obowiązki rolników.

Spotkanie odbędzie się dnia 21.02.2018 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Służewie ul. Brzeska 1 o godzinie 10:00.

Serdecznie zapraszamy!

Uwaga!
Przyjmujemy również zapisy (tel. 54 282 28 95) na kurs chemizacyjny uzupełniający, który odbędzie się 22.02.2018 o godz. 9:00  w Zespole Szkół Nr 1 CKP w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Wyspiańskiego 4.

Informacja nadesłana od PZDR Aleksandrów Kujawski

Opublikowano: 15 lutego 2018 09:12