ANKIETA - szkody w uprawach rolnych

W związku z dużą ilością opadów atmosferycznych w drugiej połowie 2017 r. powodujących nadmierne rozmięknięcia gleby i lokalne podtopienia, a tym samym niemożność zebrania niektórych plonów i wykonania zabiegów agrotechnicznych oraz zasiewów ozimin, Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zwraca się z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety dotyczącej szkód w uprawach rolnych.

W/w ankietę należy dostarczyć do siedziby Urzędu Gminy w Aleksandrowie Kujawskim (pok. 5) w nieprzekraczalnym terminie do 08.02.2018 r.

Zebrane dane pozwolą na zobrazowanie i ocenę sytuacji w gospodarstwach rolnych z terenu Gminy Aleksandrów Kujawski.

Załączniki:

ankieta.pdf [183.06 KB]