EKODOM 2018

normal_pl_thumb_pl_ekodom.png

Informujemy, iż z dniem 1 marca 2018 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu ogłasza nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego EKODOM -dofinansowanie zadań z zakresu termomodernizacji i OZE realizowanych przez osoby fizyczne na potrzeby mieszkaniowe.

Terminy naboru wniosków:
• 01.03.2018 r. – 31.05.2018 r.

Beneficjenci:
osoby fizyczne będące:
• właścicielami, współwłaścicielami nieruchomości, stanowiących budynek mieszkalny jednorodzinny lub lokal mieszkalny wykorzystywany w całości na własne potrzeby mieszkaniowe
• użytkownikami wieczystymi nieruchomości, na których posadowiony jest budynek mieszkalny jednorodzinny, wykorzystywany w całości na własne potrzeby mieszkaniowe.

Zakres dofinansowania:
• budynki istniejące:
- docieplenie przegród
- wymiana okien i drzwi
- wymiana źródła ciepła
- montaż kolektorów słonecznych
- montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy nie większej niż 10kW.

• budynki mieszkalne nowobudowane:
- montaż pomp ciepła pod warunkiem jednoczesnego montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy nie większej niż 10 kW.

• lokale mieszkalne istniejące:
- wymiana źródła ciepła.

Forma dofinansowania:
• pożyczka z możliwością częściowego umorzenia.

Dokumenty do pobrania:
• Program priorytetowy EKOdom 2018

• Regulamin

Informujemy o błędzie w opublikowanej w okresie 15.12.2017r-15.01.2018 treści Regulaminu. Błąd wystąpił w Tabeli 1 oraz Tabeli 2.
Przepraszamy za pomyłkę w publikacji i prosimy o zapoznanie się z przyjętą i obowiązującą treścią Regulaminu.

Osoby do kontaktu:
e-mail: programy2018@wfosigw.torun.pl

• Dominika Pochłopień: tel. 56 62 12 326

• Sebastian Górka: tel. 56 62 12 360

• Cezaria Tomaszewska: tel. 56 62 12 350

Informacja nadesłana Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu

Opublikowano: 30 stycznia 2018 15:11