Bezpieczna zima w gminie

W związku ze zbliżającymi się feriami Straż Gminna wspólnie z Policją odbyła spotkania z uczniami Szkół Podstawowych oraz przedszkolakami z Ostrowąsa, Przybranowa i Opok podczas których omówiono zagadnienia związane z bezpiecznymi zabawami w trakcie zimy. Szczególną uwagę zwrócono na niebezpieczeństwo związane z wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne. Dzieciom rozdano książeczki „Bezpieczne Ferie” oraz ulotki „Bezpieczna woda”.

Bezpieczna zima (styczeń 2018)

Opublikowano: 26 stycznia 2018 11:25

• Poleć znajomemu