Ostrzeżenie o przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości ODOLION

ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Toruniu, Dział Zarządzania Eksploatacją Rejon  Dystrybucji w Radziejowie informuje, że wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej; w dniu 02.02.2018 w godz. 9.30·14.30 dla odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej ODOLION 4 obwód 100.

Więcej informacji: Dział Zarządzania Eksploatacją Rejon Dystrybucji w Radziejowie tel. +48 56 470 63 90.

Opublikowano: 24 stycznia 2018 10:45

• Poleć znajomemu