Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr!

IMGW-PIB ostrzega: na obszarze Województwa Kujawsko-Pomorskie - subregion południowo-wschodni, od godz. 18:00 dnia 18.01.2018 do godz. 10:00 dnia 19.01.2018 prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, z porywami do 80 km/h, początkowo z kierunków południowych skręcający na zachodni i północno-zachodni. Jednocześnie będą występowały opady śniegu, które w połączeniu z silnym wiatrem będą miejscami powodowały zawieje i zamiecie śnieżne.

Opublikowano: 18 stycznia 2018 15:47

• Poleć znajomemu