Szkolenie dla rolników - producentów trzody chlewnej

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza na spotkanie szkoleniowe, gdzie będą omawiane dwa ważne tematy:

1. "JAK ZABEZPIECZYĆ SWOJĄ CHLEWNIĘ W OBLICZU ZAGROŻENIA ASF W POLSCE" – prowadzi Powiatowy Lekarz Weterynarii Dariusz Hołody
  2. "RESTRUKTURYZACJA MAŁYCH GOSPODARSTW-ZASADY UDZIELANIA POMOCY" – prowadzi Grażyna Mikołajewska

Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2018 (czwartek) o godzinie 10.00 na sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Służewie. W związku z wystąpieniem nowych ognisk afrykańskiego pomoru świń w Polsce i wielkim zagrożeniem jakie niesie ze sobą ta choroba ważne, aby w szkoleniu uczestniczyło jak najwięcej producentów trzody chlewnej. Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rolników.

Opublikowano: 17 stycznia 2018 14:53

• Poleć znajomemu