Złote Gody Państwa Longiny i Mariana Golec

W dniu 27 grudnia 2017 roku z okazji 50 rocznicy ślubu w Restauracji „Willa Radwan” w Aleksandrowie Kujawskim, Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski Pan Andrzej Olszewski wręczył Państwu Longinie i Marianowi Golec pamiątkowe medale oraz legitymacje przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Jubilaci otrzymali również dyplom i kwiaty. Na uroczystość przybyli liczni goście. Pani Longina Rosińska i Pan Marian Golec poznali się na zabawie w miejscowości Ostrowąs. Pan Marian mieszkał w Ostrowąsie (jako dziecko sprowadził się tu z rodzicami i rodzeństwem, wcześniej mieszkali w okolicach Janowa Lubelskiego), Pani Longina pochodzi z miejscowości Nagórki gm. Osięciny. Związek małżeński zawarli 23 września 1967 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Osięcinach natomiast ślub kościelny w Byczynie. Jubilaci mają czwórkę dzieci: Wioletta, Anna, Tomasz, Iwona, ośmioro wnucząt: Agata, Konrad, Krzysztof, Oliwier, Karol, Oliwia, Paweł, Mateusz.  Szanownym Jubilatom gratulując tak pięknego Jubileuszu małżeństwa życzymy zdrowia, miłości bliskich oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego życia.

Załączniki:

dsc_0048.jpg [4.53 MB]