Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców

Informujemy, że PUNKT DARMOWEJ POMOCY PRAWNEJ został przeniesiony ze Szkoły Podstawowej w Ostrowąsie do Szkoły Podstawowej w Stawkach. Punkt czynny jest w piątki w godz. 11.00 - 15.00 (z wyjątkiem czwartego piątku każdego miesiąca).

Przypomnijmy, Powiat Aleksandrowski już po raz trzeci uruchomił darmową pomoc prawną dla mieszkańców, w ramach ogólnopolskiego systemu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej. Darmową pomoc prawną (na etapie przedsądowym) mogą otrzymać seniorzy po ukończeniu 65. roku życia, młodzież do 26 roku życia, osoby posiadające ważną Kartę Dużej Rodziny, osoby korzystające z pomocy społecznej, kombatanci i weterani, osoby zagrożone lub poszkodowane w katastrofie naturalnej, klęsce żywiołowej lub awarii technicznej. Na terenie naszego powiatu, porady udzielane będą pięć razy w tygodniu w następujących miejscowościach: w Aleksandrowie Kujawskim, w Raciążku, w Zakrzewie, w Konecku oraz w Szkole Podstawowej w Stawkach. Jednocześnie informujemy, że stały punkt Darmowej Pomocy Prawnej znajduje się na terenie Zespołu Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim, przy ul. Wyspiańskiego 4.

Opublikowano: 11 stycznia 2018 13:29