Bieg integracyjny Łazieniec - Kikół - relacja

1.jpg

W dniu 6 stycznia br. odbył się Bieg Integracyjny na dystansie ok 35 km, który zorganizowała Firma POLKRYS z Rożna-Parcele. Głównym celem biegu była integracja biegaczy z trzech środowisk biegowych: z gminy Aleksandrów Kujawski, Torunia, Kikoła.
Uczestnicy biegu wystartowali spod peronu Zagubin, następnie biegli przy torach do Odolionu, przy A1 do przejścia pod A1 i do Raciążka, przez Raciążek i dalej Podzamcze, Niestuszewo do Nieszawy. Następnie w Nieszawie uczestnicy biegu wsiedli do łodzi i przepłynęli na drugą stronę Wisły i pobiegli do Kikoła.
Na miejscu czekał na nich ciepły poczęstunek i ognisko.

Informacja nadesłana

Zdjęcia: