Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, iż wspólnie z Przedsiębiorstwem Użyteczności Publicznej „EKOSKŁAD” z/s w Służewie organizuje systemem objazdowym wg załączonego harmonogramu zbiórkę odpadów wielkogabarytowych od mieszkańców gminy Aleksandrów Kujawski w ramach Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Odbiorowi podlegają te odpady, które zostaną wystawione przed posesję lub przy pergolach śmietnikowych na dzień odbioru.

Odpady należy wystawiać najpóźniej do godz. 6.00 w dniu odbioru, odpady wystawione po tym terminie mogą nie zostać zabrane.

W załączeniu harmonogram wywozu odpadów.

Załączniki:

odbior_gabarytow_harmonogram_2018.pdf [167.79 KB]