Załóż własną firmę ze wsparciem LGD

rozpoczecie.jpg

Lokalna Grupa Działania ,,Partnerstwo dla Ziemi Kujawskiej” informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD w ramach poddziałania 19.2 ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Termin składania wniosków: od 18.12.2017 do 05.01.2018 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce składania wniosków: Biuro Lokalnej Grupy Działania ,,Partnerstwo dla Ziemi Kujawskiej”, Odolion, ul. Piaskowa 4, 87-700 Aleksandrów Kujawski.

Forma wsparcia: premia. Kwota wsparcia równa: 75 000,00 zł

Intensywność pomocy: 100% kosztów kwalifikowalnych

Pytania należy kierować na adres Stowarzyszenia e-mail: ziemia.kujawska@wp.pl lub telefonicznie (54) 282 40 97. Formularze wniosków, instrukcje oraz załączniki do wniosku dostępne są na stronie stowrzyszenia: http://www.ziemiakujawska.pl/nabor-1-2018

Opublikowano: 05 grudnia 2017 09:52