Nowi partnerzy programu Karta Dużej Rodziny

kdr.png

W listopadzie br. do samorządowego programu Karta Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski dołączyły kolejne dwie firmy naszego regionu:

Szkółka Roślin Ozdobnych Agnieszka i Rafał Lewandowscy Ostrowąs 55, która zaoferowała zniżkę 7% na cały asortyment szkółki www.szkolkalewandowscy.pl

Firma FENIX meble Sławomira Spychalskiego Łazieniec ul. Edwarda Stachury 134B - zniżka 5% na meble

Podsumowując, w 2017 roku do samorządowego programu Karta Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski przystąpiło już 13 firm oferujących ulgi i zniżki dla mieszkańców naszej gminy posiadających Kartę Dużej Rodziny. Są to:

• ALGAWASp. z o.o. Gminne Przedsiębiorstwo Usługowe Aleksandrów Kujawski ul. Przemysłowa 10
  • AUTO CENTRUM Tomasz Doligalski Odolion ul. Okrężna 28E
  • ASTEX Puczyńscy Tynki Kleje Farby Otłoczyn ul. Ciechocińska
  • EKOSŁAD Sp. z o.o. Służewo ul. Polna 87
  • FENIX meble Sławomir Spychalski Łazieniec ul. Edwarda Stachury 134B
  • Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy z siedzibą we Włocławku ul. Żabia 6
  • Kujawski Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Kujawskim ul. Chopina 3
  • „PABLO” Paweł Drosik Ośno Drugie 15
  • Salon Modelowania Sylwetki BODY SPACE Stawki ul. Kochanowskiego 1
  • Spółdzielnia Socjalna „SPIŻARNIA KUJAWSKA” Stawki Al.Danilewicz-Zielińskiej 14
  • Szkółka Roślin Ozdobnych Agnieszka i Rafał Lewandowscy Ostrowąs 55a
  • TROPS S.A. Oddział w Stawkach ul. Danilewicz-Zielińskiej 29
  • YORK Salony Meblowe w Aleksandrowie Kujawskim ul. Przemysłowa 5a, Ciechocinku ul Kopernika 64 oraz w Radziejowie ul.Rolnicza 4a

W ramach Karty Dużej Rodziny przysługuje również 10% zniżka miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi (od każdej osoby w rodzinie).

Szczegółowy wykaz partnerów samorządowego programu Karta Dużej Rodziny oraz lista oferowanych ulg i zniżek dostępny jest na stronie internetowej gminy w zakładce polecane CZYTAJ WIĘCEJ

Zostań partnerem samorządowego Programu „Karta Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski”. Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski serdecznie zaprasza do współpracy firmy i instytucje niezależnie od sektora czy wielkości. Gmina zapewnia promocję partnera programu w materiałach informacyjno-promocyjnych jak również umieszczenie informacji o firmie na stronie internetowej gminy.

Partner programu otrzymuje możliwość posługiwania się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski” - znak graficzny dostarczany jest przez gminę. Szczegóły programu i wnioski o przystąpienie do niego można uzyskać w pokoju nr 7 Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski lub pod numerem tel. 54 2828 20 59 wew.29

Opublikowano: 28 listopada 2017 13:19

• Poleć znajomemu