Fundusze europejskie na szkolenia, kursy, studia podyplomowe

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Zainwestuj w rozwój II - Fundusze Europejskie na szkolenia, kursy, studia podyplomowe”. Przedstawione zostaną dostępne formy wsparcia ze środków unijnych, na różne formy kształcenia dla przedsiębiorców i ich pracowników, osób, które nie mają pracy, zasady uzyskania nieoprocentowanej pożyczki na kształcenie w ramach projektu pilotażowego oraz o formy wsparcia, które będą dostępne nieco później – szkoleń językowych i komputerowych albo projektach mobilności ponadnarodowej dla niepracujących, niekształcących się osób młodych.

Data i miejsce spotkania: 11 grudnia 2017 r., Starostwo Powiatowe w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 8, sala nr 121 (I piętro).

Uczestnicy spotkania: spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców i ich pracowników, osób niepracujących, nie zarejestrowanych w urzędzie pracy, niepracujących i nieuczących się osób młodych i innych osób, które chciałyby uzyskać nowe kompetencje, kwalifikacje poszukiwane przez pracodawców.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych: w przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

Rekrutacja odbywać się będzie poprzez formularz zgłoszeniowy: http://www.mojregion.eu/index.php/strona-glowna-rpo/formularz-kontaktowy-9  lub telefonicznie pod numerami telefonów: 54 235 67 21 lub 797 304 126

Organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku, Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego, ul. Bechiego 2, tel. 54 235 67 12, 54 235 67 21, 797 304 126, e-mail: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl

Informacja nadesłana

Załączniki: