Nasza wygrana w konkursie "Kinder mleczna kanapka - Przerwa na wspólne czytanie"

pb241892.jpg
W dniu dzisiejszym do Gminnej Biblioteki Publicznej w Służewie dotarły wygrane w konkursie „Kinder mleczna kanapka – Przerwa na wspólne czytanie” - 50 książek wśród, których są takie tytuły jak: „Mikołajek”, „Pralinka”, „Bobry mówią Dzień Bobry”, „Paddington” i „Jaśki”. Akcja pokazała, jak ważne jest wspólne czytanie, ale nie tylko! Byliśmy świadkami niesamowitej lokalnej integracji i wspólnego dążenia do celu, które zaowocowało uzyskaniem 61 miejsca spośród 1000 zgłoszonych miejscowości.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. To nasz wspólny sukces!

DZIĘKUJEMY!

Zdjęcia: