Kolejni partnerzy samorządowego programu Karta Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski

dsc_0045.jpg

W dniu 13 listopada br. odbyło się uroczyste podpisanie porozumień w sprawie przystąpienia do samorządowego programu Karta Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski wspierającego rodziny wielodzietne (z trójką i więcej dzieci).
Do programu dołączyły następujące firmy i zaoferowały zniżki dla mieszkańców naszej gminy posiadających Kartę Dużej Rodziny:

1. ASTEX PUCZYŃSCY Tynki-Kleje-Farby
Otłoczyn ul. Ciechocińska 12-13, 87-700 Aleksandrów Kujawski (www.astex-tynki.pl)
- dodatkowy rabat na produkty ASTEX – 5%

2. Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej „EKOSKŁAD” Sp. z o.o.
ul. Polna 87, 87-710 Służewo (www.ekoskladsluzewo.pl)
- usługa wywozu odpadów komunalnych (Hds) – zniżka 5%
- usługa wywozu nieczystości ciekłych – zniżka 5%
- sprzedaż pojemników o poj. 120l, 240l na odpady komunalne – zniżka 5%

3. Gminne Przedsiębiorstwo Usługowe „ALGAWA” Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 10, 87-700 Aleksandrów Kujawski (www.gpualgawa.pl)
- zniżka 5% na usługi sprzętem komunalnym
- zniżka 5% na usługi wodociągowo-kanalizacyjne – upust nie ma zastosowania do cen taryfowych w ramach zbiorowego doprowadzania wody i zbiorowego odprowadzania ścieków

Przypomnijmy, Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci – do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Wnioski o wydanie Karty Dużej Rodziny można pobrać i złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski (parter).

Zapraszamy i gorąco zachęcamy przedsiębiorców niezależnie od branży i wielkości firmy do przyłączenia się do programu. Zapewniamy m.in. promocję firmy – partnera programu na stronie internetowej gminy jak i w materiałach promocyjnych gminy. Szczegóły programu i wnioski o przystąpienie do niego można uzyskać w pokoju nr 7 Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski lub pod numerem tel. 54 28220059 wew. 29.

Duża rodzina to duże zakupy – warto ją mieć u siebie!

Zdjęcia:

Opublikowano: 13 listopada 2017 15:05