Ankieta dotycząca kierunku rozbudowy sieci gazowej.

W związku z planowaną budową sieci gazowej średniego ciśnienia na odcinku Nowy Ciechocinek-Aleksandrów Kujawski, Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że na stronie internetowej Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski ( http://gmina-aleksandrowkujawski.pl ) oraz w Biurze Obsługi Interesanta znajdującego się w siedzibie Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski przy ul. Słowackiego 12 jest dostępna ankieta dotycząca kierunku rozbudowy sieci gazowej. W związku z tym mieszkańcy zainteresowani możliwością rozbudowy i przyłączenia się do sieci gazowej proszeni są o wypełnianie załączonej ankiety do dnia 29.12.2017 roku. Wypełnioną ankietę w formie papierowej proszę składać w siedzibie Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski lub u sołtysa danej miejscowości.

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski
/-/ mgr Andrzej Olszewski