Pobiegnij wspólnie z nami i „Zapal znicz pamięci 1939 rok”

bieg_ipn_po_popr.jpg

22.10. 2017 r. godz. 9:00 świetlica wiejska w miejscowości Rożno-Parcele ul. Konwaliowa 44
Organizatorzy: Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski, Instytut Pamięci Narodowej w Bydgoszczy, RTM Opakowania, POLKRYS Sp. z o.o., Sołectwo Rożno-Parcele, Koło Gospodyń Wiejskich Rożno-Parcele, Koło Kobiet ze Służewa, Koło Emerytów i  Rencistów.

Istnieje możliwość przyłączenia się do Biegu przy świetlicy wiejskiej w Rożnie-Parcele ok. godz. 9:45.

Załączniki:

regulamin_biegu_pamieci_pn_zapal_znicz_pamieci_1939r_.pdf [885.14 KB]