Środki finansowe w ramach KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim informuje, iż dysponuje środkami finansowymi na organizację staży, refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy, organizację prac interwencyjnych, kształcenie ustawiczne pracowników pracodawców w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Ponadto Urząd zachęca osoby bezrobotne do składania wniosków o szkolenia indywidualne, bony szkoleniowe, bony na zasiedlenie oraz jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Aleksandrowie Kujawskim. Szczegółowe informacje oraz stosowne dokumenty dostępne są również na stronie internetowej: aleksandrowkujawski.praca.gov.pl

Powiatowy Urząd Pracy
ul. Przemysłowa 1, 87 – 700 Aleksandrów Kujawski