ANKIETA Ocena jakości życia w gminie i problemów jej mieszkańców

Szanowni Państwo!

W związku z prowadzeniem prac nad opracowaniem aktualizacji Strategii Rozwoju Gminy Aleksandrów Kujawski na lata 2017–2021, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Zebrane opinie i sugestie będą pomocne w opracowaniu kierunków działań i wizji rozwoju Gminy w najbliższych latach. Dokument ten umożliwi także korzystanie ze środków Unii Europejskiej 2014-2020.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców gminy: radnych, sołtysów, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, osoby fizyczne do włączenia się w proces tworzenia strategii.

Ankietę należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy (za pośrednictwem poczty lub osobiście) lub wysłać na adres: sekretariat@gmina-aleksandrowkujawski.pl . Można też wypełnić ją przy pomocy aktywnego formularza ankiety,

Wypełnioną ankietę należy przekazać do Urzędu Gminy w terminie do 15.09.2017roku.

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki prezentowane będą w formie zbiorczej.

Ankieta ma przede wszystkim określić odczucia mieszkańców na temat naszej Gminy i wskazać propozycje zadań w najbliższych latach.

Poświęcony przez Państwa czas pozwoli nam na realizację przedsięwzięć w zgodzie z Państwa oczekiwaniami.

Ankietę wypełniają wyłącznie pełnoletni mieszkańcy Gminy Aleksandrów Kujawski.

Załączniki:

Ankieta Ocena jakości życia w gminie i problemów jej mieszkańców. Propozycje zadań do Strategii [24.4 KB]

Opublikowano: 05 września 2017 13:37

• Poleć znajomemu