„Karta Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski” powiększyła się o kolejne firmy

kdr_34.jpg

Miło nam poinformować, że grono partnerów programu „Karta Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski” powiększyło się o cztery firmy. W dniu 12 czerwca br. odbyło się uroczyste podpisanie porozumień w sprawie przystąpienia do gminnego programu wspierającego rodziny wielodzietne (z trójką i więcej dzieci). Do programu dołączyły następujące firmy:

1. YORK Salony Meblowe Aleksandrów Kujawski ul. Przemysłowa 5a,
- zniżka 5% na cały asortyment (rabat nie łączy się z innymi promocjami). Zniżka obowiązuje
w salonach meblowych YORK: w Aleksandrowie Kujawskim ul. Przemysłowa 5a, w Ciechocinku ul. Kopernika 64 oraz w Radziejowie ul. Rolnicza 4a

2. Spółdzielnia Socjalna „Spiżarnia Kujawska” Rożno - Parcele ul. Wrzosowa 7, Kuchnia Spółdzielni Socjalnej „Spiżarnia Kujawska” Stawki Al. Danilewicz Zielińskiej 14
- zniżka 10% na I danie
- zniżka 10% na II danie

3. Salon Modelowania Sylwetki Body Space Stawki ul. Kochanowskiego 1,
- zniżka 15% na karnety fitness

4. F.P.H.U. „PABLO” Ośno Drugie 15, 87-700 Aleksandrów Kujawski
- zniżka 5% na drewno opałowe i kominkowe
- zniżka 5% do 8% na place zabaw dla dzieci
- zniżka 5% na usługi

Przypomnijmy, Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci – do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Wnioski o wydanie Karty Dużej Rodziny można pobrać i złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski (parter).

Zapraszamy i gorąco zachęcamy przedsiębiorców niezależnie od branży i wielkości firmy do przyłączenia się do programu. Zapewniamy m.in. promocję firmy – partnera programu na stronie internetowej gminy jak i w materiałach promocyjnych gminy. Szczegóły programu i wnioski o przystąpienie do niego można uzyskać w pokoju nr 7 Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski lub pod numerem tel. 54 28220059 wew. 29.

Duża rodzina to duże zakupy – warto ją mieć u siebie!

Zdjęcia:

Opublikowano: 13 czerwca 2017 13:45