Termin wpłaty II raty za zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych

Przypominamy, że termin wpłaty drugiej raty z tytułu korzystania z zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych upływa 31 maja. Prosimy o terminową wpłatę.

W przypadku niedopełnienia obowiązku wniesienia opłaty doliczana jest opłata dodatkowa, która wynosi 30%. Opłata dodatkowa liczona jest od kwoty opłaty rocznej danego zezwolenia a nie od raty opłaty! Jeżeli nalilczona opłata dodatkowa w ciągu 30 dni nie zostanie wpłacona - zezwolenie wygasa. Przedsiębiorca, którego zezwolenie wygasło może wystąpić z wnioskiem o wydanie nowego zezwolenia nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od wydania decyzji o wygaśnięciu zezwolenia.

Wpłaty nalezy dokonać w kasie urzedu gminy lub na rachunek bankowy gminy:

91 9537 0000 0010 5356 2000 0026 z adnotacją, że jest to opłata za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż alkoholu i symbolami zezwoleń (A,B,C).

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie Kujawskim, pokój nr 7 i pod numerem telefonu: 054 2822059 wew. 29. Sprawy prowadzi Marta Mucha.

Przedsiebiorco pamiętaj, masz 14 dni na zgłoszenie wszelkich zmian danych zawartych w zezwoleniu, w tym również informacji o zparzestaniu prowadzenia działalności w tym zakresie.

Opublikowano: 19 maja 2017 09:22

• Poleć znajomemu