Kolejni partnerzy Programu „Karta Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski”

kdr_1.jpg

Do samorządowego programu „Karta Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski” dołączyli kolejni partnerzy.

W dniu 15 maja br. zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Gminą Aleksandrów Kujawski, a Kujawskim Bankiem Spółdzielczym w Aleksandrowie Kujawskim reprezentowanym przez Pana Józefa Szmeltera Prezesa Zarządu oraz Panią Ewę Dulczewską Wiceprezesa Zarządu. Kujawski Bank Spółdzielczy oferuje następujące preferencje dla mieszkańców Gminy Aleksandrów Kujawski posiadających Kartę Dużej Rodziny:
1. Opłata za prowadzenie rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego – 0 zł
2. Opłata za użytkowanie karty płatniczej – 0 zł

16 maja br. zostały podpisane kolejne porozumienia z przedsiębiorcami naszego regionu. Do programu dołączyli:
1. Firma TROPS S.A. Oddział w Aleksandrowie Kujawskim
Stawki, ul.Danilewicz-Zielińskiej 29 reprezentowana przez Panią Małgorzatę Sienkiewicz
2. Auto Centrum Tomasza Doligalskiego
Odolion ul. Okrężna 28E reprezentowane przez właściciela Pana Tomasza Doligalskiego

Firma TROPS S.A. mieszkańcom naszej gminy posiadającym Kartę Dużej Rodziny oferuje zakup materiałów budowlano – remontowych ze zniżką od 5 %. Auto Centrum Tomasza Doligalskiego oferuje 5% zniżki na bieżące naprawy samochodu.

Przypomnijmy, Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci – do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Wnioski o wydanie Karty Dużej Rodziny można pobrać i złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski (parter).

Zapraszamy do korzystania z ulg i zwolnień. Wkrótce podpisanie porozumień z kolejnymi partnerami programu.

----

Karta Dużej Rodziny dla mieszkańca czytaj