„Nestlé Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę 2017”

nestke_porusza_plakat.jpg

„Nestlé Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę 2017” to akcja, w której  gmina Aleksandrów Kujawski ma szansę powalczyć o siłownię w miejscowości Rożno-Parcele.

Aby wygrać konkurs, Gmina musi przekonać mieszkańców, ich rodziny, przyjaciół i znajomych, by codziennie głosowali na Was! Dnia 10 maja rozpocznie się głosowanie, w którym internauci mogą wspierać wszystkie poprawnie zgłoszone lokalizacje. Od tego momentu masz szansę promować swoją gminę i wszystkie zgłoszone tereny. Możesz do tego wykorzystać przesłane materiały lub… zorganizować własne działania promocyjne – pamiętaj, że liczą się wszystkie głosy!

Głosowanie kończy się 30 czerwca o 23.59, a zwycięskie lokalizacje ogłoszone zostaną w ciągu 4 dni!
Wybór zwycięskich Lokalizacji odbędzie się poprzez głosowanie za pośrednictwem Strony.
Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na Stronie, jedna osoba będzie mogła każdego dnia trwania głosowania oddać 1 głos na wybraną Lokalizację.
Głosowanie będzie się odbywać w dniach od 10.05.2017 r. do 30.06.2017 r.

Gmina będzie miała prawo do umieszczenia na swojej stronie internetowej, na własny koszt, bannera informującego o II etapie Konkursu, tj. o głosowaniu. Banner informujący o II etapie Konkursu znajdować się będzie w Panelu w postaci plików otwartych, które Gmina może pobrać.
Nagrodą w Konkursie jest siłownia zewnętrzna składająca się z czterech podwójnych urządzeń - biegacz + orbitrek, rower + jeździec, surfer + twister, drabinka + podciąg nóg jednego pojedynczego urządzenia – wioślarz i tablicy wraz z regulaminem siłowni zewnętrznej - w kolorze szaro-niebieskim - odcień RAL 5026 wraz z projektem zagospodarowania terenu i montażem, o wartości 16 759,00 zł brutto.

Szczegóły o konkursie: https://www.nestleporusza.pl/

GŁOSUJ: https://www.nestleporusza.pl/glosowanie

Zapraszamy do udziału w głosowaniu!

Opublikowano: 10 maja 2017 09:32

• Poleć znajomemu