VI Gminne Forum Przedsiębiorczości

vi_forum_przdsiebiorczosci.jpg

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zaprasza na VI Gminne Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się 18 maja (czwartek) 2017 roku w świetlicy wiejskiej w miejscowości Wołuszewo 30.

Agenda spotkania:

15.45-16.00  Rejestracja uczestników

16.00-16.10  Przywitanie uczestników – Wójt Gminy Andrzej Olszewski

16.15-17.00  Zmiany w strukturach Krajowej Administracji Skarbowej – Anita Kruczkowska-Lassak, Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy
Ewidencja VAT w formie JPK - nowy obowiązek dla przedsiębiorców – Joanna Ferek, Zastępca Naczelnika Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim

17.00   Panel dyskusyjny dotyczący spraw Gminy i przedsiębiorców

17.30  Poczęstunek