Bezpłatne konferencje dla przedsiębiorców

Na konferencję z cyklu „Biznes bez granic”: „Program Ekspansji Międzynarodowej Polskich Przedsiębiorstw oraz nowoczesne instrumenty wsparcia eksportu” zaprasza Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) we współpracy z Partnerami merytorycznymi: Ministerstwem Rozwoju, Polską Agencją Inwestycji i Handlu (PAIH), Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK), Korporacją Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE)

TERMIN
Konferencja odbędzie się w dniu 16 maja 2017 r., w godz. 9.30-13.00 w Toruniu, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Plac Teatralny 2 (patio, I p).

TEMATYKA
Tematyka konferencji poświęcona będzie dostępnym, nowoczesnym instrumentom wsparcia eksportu w obszarze instytucjonalnym, usługowym i finansowym, w kontekście wdrażanych systemowo zmian w zakresie realizowanej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju w obszarze ekspansji zagranicznej.

W ramach wydarzenia założenia Strategii zaprezentuje przedstawiciel Ministerstwa Rozwoju, natomiast każda z instytucji reprezentujących Grupę Polski Fundusz Rozwoju (Grupa PFR): PAIH, PARP, BGK i KUKE przedstawi własną ofertę bieżących i planowanych rozwiązań w zakresie wspierania internacjonalizacji przedsiębiorstw.

Konferencja skierowana jest do polskich przedsiębiorców z różnych branż, prowadzących wymianę handlową z zagranicą lub planujących ekspansję na zagraniczne rynki.

ZGŁASZANIE UDZIAŁU
Z uwagi na uwarunkowania organizacyjne uprzejmie prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do dnia 12 maja 2017 r. Rejestracja uczestników jest możliwa za pośrednictwem elektronicznego formularza - https://docs.google.com/forms/d/1YtY1uUIv5w3yPyICuUUAX4nLUfNHkOJFQMMWf2U0DGY/viewform?edit_requested=true

(Liczba uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

KONTAKT W SPRAWIE KONFERENCJI
Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów: eksport@kujawsko-pomorskie.pl, tel. 56 62 18 751.

Załączniki:

program_konferencji16052017.pdf [436.05 KB]