II edycja "Maratonu Fitness"

Gminny Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Orzeł" w Służewie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w II edycji "Maratonu Fitness", który odbędzie się w dniu 24.04.2017 r. w Zespole Szkół w Służewie. Podczas imprezy odbywać się będą ćwiczenia oraz warsztaty pod okiem wykwalifikowanej instruktorki.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach:
-od godziny 14:00 młodzież
- od godziny 17:00 dorośli.

Szczegóły pod numerem telefonu: 697 992 010

"Maraton Fitness" to jedna z kilku imprez organizowanych w 2017 roku przez klub sportowy w ramach realizacji zadania "Sport łączy pokolenia" mającego za zadanie promocję sportu w różnych grupach społecznych i środowiskowych. Zadanie realizowane dzięki  wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Aleksandrów Kujawski.

Zapraszamy do udziału w maratonie.

Opublikowano: 06 kwietnia 2017 15:08

• Poleć znajomemu