Gminny Klub Sportowy „Start” w Stawkach

Kategorie: Stowarzyszenia, Kluby sportowe

Rodzaj: GKS

Opis: Zakres działalności: celem działalności Klubu jest popularyzacja zadań z zakresu kultury fizycznej i sportu ze szczególnym uwzględnieniem oddziaływania na młodzież we współpracy z funkcjonującymi na terenie Powiatu Aleksandrowskiego podmiotami realizującymi w/w zadania.

– skład Zarządu: Cezary Przybylski – Prezes, Tomasz Śmigielski – Wiceprezes, Krystian Linek – Członek Zarządu, Michał Łuczyński – Członek Zarządu, Przemysław Borkowski – Członek Zarządu.

– obszar działania: Rzeczpospolita Polska
– nr w rejestrze: 29