"Rancho pod Olszyną" Zbigniew Bedliński w Nowym Ciechocinku

Kategorie: Kwatery agroturystyczne

Opis: Ośrodek Sportów Konnych Rancho Pod Olszyną położony jest między Toruniem a Włocławkiem, na Nizinie Ciechocińskiej, na skraju lasu, ok. 1,5 km od znanego Uzdrowiska Ciechocinek.Nasza oferta skierowana jest do dorosłych i dzieci - miłośników koni, lubiących przebywać w otoczeniu przyrody. W czasie pobytu można skorzystać: z jazdy konnej (kuce różnych ras i duże konie), placu zabaw dla dzieci, kuligu, przejażdżki bryczką.

grillowanie,
jazdy konne,
strzelanie z łuku i wiatrówki,
przejazdy tramwajem konnym,