3. edycja Wyścig Złomów lato 2017

WRACK RACE EXTREME 2017 już za nami Ogrom emocji, profesjonalna organizacja i ryk silników. Kolejna edycja popularnego motoryzacyjnego wydarzenia odbyła się w pełnym słońcu i przy pełnych "trybunach". FINAŁ WRE 2017 KOBIET 1. Karolina Wyciechowska / Aleksandrów Kujawski 2. Ewa Rybacka / Aleksandrów Kujawski 3. Aleksandra Lewandowska / Raciążek FINAŁ WRE 2017 MĘŻCZYZN 1. Radosław Marnocha / Inowrocław 2. Adam Lipski / Borucinek 3. Łukasz Kowalczyk / Aleksandrów Kujawski .. 6. OSP Ostrowąs Team / Ostrowąs KONKURS NA NAJCIEKAWSZY DESIGN AUTA 1. Paweł Lewandowski / Brzeźno 2. OSP Ostrowąs Team / Ostrowąs 3. Robert Gradowski / Aleksandrów Kujawski Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski. Czekamy już z niecierpliwością na kolejną edycję.