Kliknij i przejdź do strony z panoramą (strona otworzy się w nowym oknie).

Opis panoramy:

Znajdujemy się w centrum Kościoła. Wyróżnia się nowoczesnością oraz minimalizmem. Z przodu widzimy ołtarz. Po prawej stronie widzimy kolumny oraz okna zdobione witrażami. Z tyłu nad wejściem znajduje się balkon. Pod nim widzimy konfesjonał. Po lewej stronie również widzimy kolumny oraz okna z witrażami. Podłoga Kościoła wykonana jest z marmuru. Przestrzeń Kościoła wypełniona jest jesnymi, drewnianymi ławkami.