Kliknij i przejdź do strony z panoramą (strona otworzy się w nowym oknie).

Opis panoramy:

Znajdujemy się w centrum Kościoła. Na wprost znajduje się ołtarz. Za ołtarzem znajduje się krzyż z Jezusem Chrystusem. Po prawej stronie znajduje się chrzcielnica, okna ozdobione witrażami oraz obrazy Świętych. Z tyłu Kościoła znajduje się duże okno z witrażem oraz konfesjonał. Po lewej stronie wzdłuż całego Kościoła znajduje sie balkon z organami. Pod nim znajduje się wejście do Kościoła. Gdy spojrzymy w górę widzimy drewniany sufit.